Kocięta

Kocięta

Miot Irresistible - 03.07.2020

Elfin Elaine

Monichiwa*PL

+

Amor

Dolcegattina*PL

Wolny Wolna Opcja Zarezerwowany Zarezerwowana Zostaje z nami Nie na sprzedaż

Irresistible Idaho

Kocurek syjamski czarny bikolor SIA n 03

Zarezerwowany
Kiedy maluchy mają 10 tygodni można już co nieco powiedzieć o ich temperamentach. Podział na kociaki bardziej brawurowe i te spokojniejsze idzie dokładnie w poprzek ras i kolorów. Iduś, ze względu na flegmatyczne usposobienie zwany niekiedy Misiem, to zdecydowanie przedstawiciel tej drugiej grupy. Praktycznie każde karmienie maluchów zaczyna się od poszukiwania Idaho i sprowadzenia go w pobliże misek. Gdybyśmy tego nie robili, prawdopodobnie umarłby, biedaczek, z głodu. Zanim bowiem sam pofatygowałby się do jedzenia, szarańczaki w osobach pozostałej trójki rodzeństwa nie zostawiłyby już najmniejszej resztki.

Irresistible Ivy

Koteczka orientalna czarna OSH n

Zarezerwowana
Ivy to kolejny po Idku kociak z pary spokojnej. Do niedawna zadziwiała nas jej osobność - kiedy maluchy po okresie szaleństw układały się do drzemki, zwykle dzieliły się na dwa podstada. Jedno trójkotkowe, złożone z Idka, Igusia i Ivanki (a często także kota-matki, jak zdarza nam się mówić o Elaine), a drugie w postaci Ivy. Ostatnio skłonność do izolacji jakby jej trochę przeszła. A może raczej ustąpiła miejsca kolejnej pasji - jedzeniu. Wystarczy, że ktoś z nas pojawi się w kuchni, od razu przy jego nodze pojawia się wrzeszcząca wniebogłosy czarnulka.

Irresistible Iggy

Kocurek syjamski czarny SIA n

Zarezerwowany
Pierwszy z dwójki temperamentnej, granatowooki Iguś to kociak żywy i ciekawski. Nie wiadomo w sumie, czy bardziej lubi być w centrum uwagi, czy zwiedzać miejsca na co dzień dlań niedostępne. Prawdopodobnie to drugie. Kiedy tylko zwykle zamknięte drzwi się uchylają, zaraz obok jest gotowy do zwiedzania Iggy. Zdołał nawet skutecznie zaprzyjaźnić się z naszą Hanią (Honeymoon), która ze względu na nieprzychylność matki kociąt, Elaine, rzadko opuszcza naszą sypialnię.

Iresistible Ivanka

Koteczka orientalna czarna OSH n

Zarezerwowana
Wreszcie Ivanka. Kochany miziak, który najchętniej z całej czwórki pakuje się na kolana i nasze żywe sreberko. Wszędzie jej pełno - wybiega nam naprzeciw, plącze się pod nogami, zaczepia. Ostatnio upodobała sobie gonitwy we wrzosie (jak zresztą widać na zdjęciu). Mimo że zasadzony dwa dni temu nosi już wyraźne ślady... hmm... użytkowania. Obawiamy się, że jak tak dalej pójdzie, nie będziemy się nim cieszyć zbyt długo.