Aktualności

Wszystkie kociaki Highness są już w swoich nowych domach…

22.03.20

Sytuacja zapewne nieprędko ulegnie zmianie, ale cóż – skoro możemy, cieszymy się przemiłym towarzystwem naszego kochanego kociego podrostka.

Jego siostry miały zdecydowanie więcej szczęścia. Holly zamieszkała w Warszawie ze Sławkiem i Yoko – kotką rasy sfinks kanadyjski, zaś Harper dołączyła do stadka hodowlanego mojej koleżanki Edyty z hodowli Cat Therapist*PL ze Złotoryi. Jako że Yoko to już stateczna dama (ma siedem lat), trudno się dziwić, że przywitała małego intruza umiarkowanie entuzjastycznie. Na szczęście jest też kotką nader dobrze wychowaną, dzięki czemu stosunki pomiędzy obiema paniami pozostają (wg. relacji Sławka) „chłodne ale zgodne”. Dużo trudniejsze zadanie stoi przed Harper, która musi odnaleźć w dużej kociej grupie. Oczywiście nie od razu – na razie ma kontakt głównie z kocią młodzieżą, czas na wprowadzenie do stada jeszcze musi przyjść.

Na zdjęciach Holly okupująca łóżko swojego nowego właściciela, Harper w towarzystwie Pocachontas – przedstawicielki młodego pokolenia Cattherapistów oraz Hunter przysypiający wraz z mamą Elaine – z prawej oraz prababcią Uszą. Patrząc na minę Elaine nie sposób nie zadać sobie pytania z tytułu jednej z książek widocznych w tle 😉