Aktualności

Dzieci Elfin mieszkają już w swoich nowych domach

15.01.17

„Mała Brownie” zamieszkała w Poznaniu i Izą, Jackiem i ich długowłosym orientem Leonem. Towarzysza siostrzanej rasy w osobie czekoladowego syjama Kaja ma też cętkowana Estella, która mieszka z Kasią i Maćkiem na warszawskim Ursynowie. Początkowo została przez niego przyjęta dość nieufnie, ale po jakimś czasie byli już w niezłej komitywie.
 
Cynamonowa tickowana Evita jako nasz kolejny kot wyfrunęła do Szwajcarii, żeby dołączyć do swojej półsiostry Dazzling Dolly (a także kotki-seniorki Frumus i psa) w domu Maryli i jej córki Natachy. Tylko nasz „rodzynek” Eduardo jest w domu jednokotkowym, ale Ania, jego nowa pani, zachęcona cudownym charakterem Tymona (bo takie imię teraz nosi) już zaczęła myśleć o dokoceniu, więc przypuszczamy, że jego „pojedynczość” nie będzie trwała długo. Na razie jest rozpieszczany przez ludzkich domowników, czyli Anię, Mirka i ich córkę Hanię.
 
Elfin Elaine vel Helenka albo Gapcia, czyli nasza cynamonka, została w hodowli i liczymy, że w przyszłości przyniesie nam dużo ślicznych dzieci w naszym ulubionym kolorze i nie tylko.
 
Pełną galerię zdjęć naszych maluchów z kolejnych etapów ich rozwoju można obejrzeć w zakładce Kocięta.